مزایای شیر روشویی پایه بلند چیست؟ + کاربرد شیر پایه بلند

مزایای شیر روشویی پایه بلند چیست؟ + کاربرد شیر پایه بلند

نوشته شده در: ۱۴۰۲/۱/۱۴ دوشنبه
|
زمان مطالعه : 6 دقیقه

با این مقاله همراه باشید در ادامه مطلب به عملکرد شیر روشویی پایه بلند نسبت به سایر شیرآلات معمولی می پردازیم همچنین به مزایای خرید این نوع شیرآلات اشاره خواهیم کرد.

  • 6 دقیقه
  • 0 نظر
  • 385 بازدید
مزایای شیر روشویی پایه بلند چیست؟ + کاربرد شیر پایه بلند

خرید شیرآلات سرویس بهداشتی که متناسب با دکوراسیون ساختمان باشد یکی از دغدغه هایی است که اغلب افراد با آن روبه رو هستند. با این مقاله همراه باشید در ادامه مطلب به عملکرد شیر روشویی پایه بلند نسبت به سایر شیرآلات معمولی می پردازیم همچنین به مزایای خرید این نوع شیرآلات اشاره خواهیم کرد.

 

ویژگی بارز شیر روشویی پایه بلند

زمانی که روشویی های کابینتی وارد بازار شدند همزمان با آنها استفاده از شیر روشویی پایه بلند نیز رواج پیدا کرد. مشخصه اصلی شیر روشویی پایه بلند ارتفاع علمک آن است که نسبت به شیرآلات معمولی بلندتر می باشد.

 

دکوراسیون های امروزی و مدرن با شیر روشویی پایه بلند

 شما می توانید از شیرآلات پایه بلند برای روشویی های حمام و سرویس بهداشتی استفاده کنید. همچنین افرادی که علاقه مند به سبک های دکوراسیون امروزی و مدرن هستند با خیال راحت می توانند از شیرآلات پایه بلند در دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام استفاده نمایید. ارتفاع علمک در شیرآلات پایه بلند استفاده از آن ها را برای روشویی های کاسه ای مناسب ساخته است. توجه داشته باشید که روشویی های کابینتی دارای طراحی خاصی هستند به این صورت که به دلیل قرار گیری کاسه روشویی بر روی کابینت استفاده از شیرآلات معمولی چندان آسان نمی باشد. چون شیر روشویی در پشت کاسه قرار می گیرد، در این صورت شما فضا و دسترسی کافی برای قرار گیری دستان خود در زیر شیر آب نخواهید داشت به همین خاطر شیرآلات پایه بلند معمولاً برای روشویی های کابینتی طراحی شده اند.

 

دکوراسیون های امروزی و مدرن با شیر روشویی پایه بلند

 

عملکرد شیرروشویی پایه بلند

از نظر عملکرد تفاوت چندانی میان شیرآلات پایه بلند و شیرآلات معمولی وجود ندارد چون هر دو از نوع شیرآلات اهرمی هستند که دارای کارتریج می باشند. کارکرد شیرآلات پایه بلند و معمولی به این صورت است که با دسته اهرمی خود جریان آب را به سمت آبریز هدایت می کنند همچنین کنترل فشار و حرارت در هر دو نوع شیرآلات یکسان است.

 

قیمت شیرروشویی پایه بلند

از نظر قیمت، شیر روشویی های پایه بلند نسبت به شیرآلات معمولی اندکی گرانتر است و این را می توانیم به تنوع در طرح، رنگ و جنس شیرآلات پایه بلند نسبت دهیم.

 

نظافت آسان شیرروشویی پایه بلند

 شیرآلات پایه بلند روی کابینت نصب می شوند و به این ترتیب فضای بالایی روشویی آزاد می ماند. این موضوع باعث می شود که نظافت و تمیز کردن بالای سینک به راحتی انجام گیرد.

 

نظافت آسان شیرروشویی پایه بلند

 

مدل های مختلف شیرآلات پایه بلند

توجه داشته باشید که شیرآلات پایه بلند بهترین گزینه برای سرویس بهداشتی هایی با ظاهری مدرن هستند. شیرآلات پایه بلند مانند سایر شیرآلات دارای تنوع در طرح، رنگ و جنس و همچنین رنج قیمت های مختلف هستند. علاوه بر مدل های مدرن، شما می توانید شیرآلات پایه بلند را در طراحی های آنتیک نیز خریداری کنید، این قبیل شیرآلات در دسته شیرآلات لوکس خارجی قرار می گیرند.

 

تفاوت عمده شیرروشویی پایه بلند با سایر شیرآلات معمولی

عمده ترین تفاوت شیر روشویی پایه بلند نسبت به شیرآلات معمولی در ارتفاع بلند آن است که شما باید آن را متناسب با ارتفاع سینک کاسه انتخاب کنید. توجه داشته باشید که محل قرار گرفتن دسته اهرمی در شیرآلات پایه بلند نیز بالاتر است تا به دیواره سینک و یا دیوار نزدیک به شیر برخورد نکند. امروزه سینک های کاسه ای با تنوع بالا در دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرند و همین موضوع توجه به شیرآلات پایه بلند را بیشتر نموده است. اگر تمایل دارید در دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام از سینک کاسه ای یا کابینتی استفاده کنید شیر روشویی پایه بلند و یا شیرآلات توکار تنها گزینه های ممکن هستند که می توانند با فضا و دکوراسیون همخوانی و هماهنگی داشته باشند.

 

خرید شیرروشویی پایه بلند

شیر روشویی پایه بلند یکی از محبوب ترین انواع شیر روشویی است که ارتفاع بیشتری نسبت به سایر شیرآلات روشویی معمولی دارد. امکان نصب این نوع شیرآلات در کنار سینک های کابینتی و کاسه فراهم است. نکته مهمی که در زمان خرید شیر پایه بلند روشویی باید به آن توجه کنید در نظر گرفتن ارتفاع لبه سینک و محل قرار گرفتن دسته اهرمی شیر است. شیر روشویی پایه بلند به رنگ های طلایی و یا استیل از سایر رنگ ها گران تر است. همچنین روکش این نوع شیرآلات معمولاً از نوع PVD تیتانیوم است که جزء بادوام ترین نوع آبکاری در میان روش های مختلف محسوب می شود.

قیمت شیر روشویی پایه بلند متفاوت است به طوری که از شیر روشویی پایه بلند ارزان تا لوکس را در بر می گیرد. توجه داشته باشید که قیمت شیرآلات توکار بسیار بالا است بنابراین خرید شیر روشویی پایه بلند بسیار مقرون به صرفه می باشد. در هنگام خرید شیر روشویی پایه بلند توجه داشته باشید که از برندهای معتبر خرید نمایید و همچنین محصول باید دارای گارانتی باشد.

همچنین به کیفیت آبکاری شیر روشویی پایه بلند توجه کنید به طوری که نباید دارای خط و خش باشد. ارتفاع شیرآلات روشویی پایه بلند متفاوت است بنابراین در زمان انتخاب و خرید این نوع شیرآلات باید مدل مناسب را برای سینک منزل انتخاب کنید. برای دکوراسیون های مینیمال یا مدرن شیرآلات پایه بلند گزینه مناسبی محسوب می شوند. توجه داشته باشید که نصب این شیرآلات بر روی کابینت دست شما را در انتخاب مدل آینه باز می گذارد. همچنین برای تنظیم ارتفاع قفسه بندی نیز انتخاب های بیشتری دارید.

 

خرید شیرروشویی پایه بلند

 

جمع بندی

قیمت شیر روشویی پایه بلند از سایر شیرآلات معمولی بالاتر است اما طراحی زیبا و مدرن این نوع شیرآلات خرید آن را توجیه می کند. ظاهر مدرن و شیک شیرآلات پایه بلند برای سرویس بهداشتی با فضای امروزی و مدرن بسیار مناسب است. در حال حاضر طراحی های متنوعی از شیرآلات پایه بلند توسط برندها به بازار شیرآلات عرضه شده است که در صورت استفاده به صورت ست شیرآلات حمام و سرویس بهداشتی، هارمونی جذابی را پدید می آورد. شیر روشویی پایه بلند از نظر عملکرد تفاوتی با شیرآلات روشویی اهرمی ندارد بنابراین در هنگام خرید علاوه بر قیمت شیر روشویی پایه بلند باید به گارانتی و ارتفاع شیر پایه بلند روشویی نیز توجه شود تا بعد از خرید محصول دچار مشکل یا تعویض محصول نشوید.

درج نظر
مدیران سایت در اسرع وقت پاسخگوی تمامی درخواست های شما خواهند بود.
امتیازات دریافتی این مقاله :
Vector 5
شما چه امتیازی به این مقاله می دهید؟

دانلود فایل صوتی و پی دی اف مزایای شیر روشویی پایه بلند

تمامی متن مقاله مزایای شیر روشویی پایه بلند چیست؟ + کاربرد شیر پایه بلند را می توانید به صورت pdf و در قالب یک پادکست گوش دهید. این پادکست قابلیت دانلود نیز دارد.

دانلود فایل صوتی - 5.71 MB دانلود پی دی اف - 912.12 KB
آخرین مقالات